Industrial GradeKingstonDesign-In
Kingston Design-In DDR4 32GB 3200MHz SODIMM
SKU: CBD32D4S2D8HC-32
HK$1,450
In Stock · 50 unitsHK warehouse · same-day dispatch
Kingston Design-In 32GB DDR4 3200MHz SODIMM — high-capacity industrial memory for demanding 24/7 workloads. Engineered for embedded systems and industrial computing.
Specifications
| Part Number | CBD32D4S2D8HC-32 |
| Series | Kingston Design-In (Industrial) |
| Type | DDR4 SODIMM |
| Capacity | 32GB |
| Speed | 3200MHz (PC4-25600) |
| Latency | CL22, 2Rx8 |
| Voltage | 1.2V |
| Pins | 260-pin |
| ECC | Non-ECC |
| Use Case | 24/7 industrial, embedded systems |